KONST / Litografier / Färglitografi 14088551
nr 1408 8551
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 25/205. Motivet: 61x42cm, yttermått inklusive ram: 80x59cm
måndag 19 juli 2021
kl 20:26:26
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd